Primend atzīts par Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētāju Igaunijā

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 14.07.2020

Tallina, Igaunija – 2020. gada jūlijs – Šodien Primend paziņojis, ka uzņēmums apbalvots kā Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētājs Igaunijā. Primend tika godināts starptautisku Microsoft partneru lokā par izcilību inovētspējā un prasmēm ieviest uz Microsoft tehnoloģiju bāzes radītus klientu atbalsta rīkus.  

Lasīt tālāk

Mēs esam kļuvuši par oficiālo Microsoft Surface produktu izplatītāju!


Iekārtas, kas spējīgas transformēties no portatīvā datora uz planšeti – no darbvirsmas uz studiju – un visu pa vidu tam. Papildus, radoši aksesuāri kā Pen un Surface Dial. Nekas vairs netraucēs realizēt Jūsu radošās idejas – jebkurā to izpildījumā!

Lasīt tālāk

Esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem!


Esam priecīgi paziņot, ka esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem Latvijā!

Lasīt tālāk

Microsoft paziņo: Office 365 tiek pārsaukts par Microsoft 365


Microsoft izsludinājis izmaiņas Office 365 Business, kā arī Office 365 ProPlus abonementos, kas stāsies spēkā 2020. gada 21. aprīlī – visi šie produkti turpmāk izmantos Microsoft 365 zīmola vārdu.

Lasīt tālāk

Kā efektīvi sazināties Teams Chat vietnē


Teams uzlabo uzņēmuma iekšējo un ārējo partneru sadarbību organizēšanu. Tas nodrošina saziņas iespējas ar čata palīdzību un ziņu kategorizēšanu, kas spēj ietaupīt gana daudz laika gan Jums, gan Jūsu kolēģiem.

Lasīt tālāk

Kā organizēt Microsoft Teams attālinātās sapulces


Teams ir lielisks rīks, lai plānotu un organizētu attālinātās jeb online sapulces. Ar tā palīdzību Tu varēsi netraucēti turpināt darbu un ieplānot sapulci gan ar kolēģiem, gan arī sadarbības partneriem vai klientiem, izmantojot jau sev pierasto Microsoft Outlook.

Lasīt tālāk

Samaziniet koronavīrusa riskus ar Microsoft Teams 


Tehnoloģiju gigants Microsoft nolēma reaģēt uz koronavīrusa uzliesmojumu, padarot sadarbības rīku Teams bezmaksas lietošanai pēc iespējas lielākam lietotāju skaitam. 

Lasīt tālāk

Visu labu, Windows 7!

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 20.01.2020

Windows 7 piedzīvojis pietiekamu slavas vilni, lai tā atcelšanu atliktu vairāk kā vienu reizi. Sākotnēji par tā atcelšanas datumu tika nolikts 2013. gada rudens, tomēr Windows 8 lietotāju interfeiss nebija pietiekami pieprasīts. Šī iemesla dēļ, Microsoft bija spiests vairākkārt pagarināt Windows 7 sistēmas atjauninājumus.

Lasīt tālāk

Jūsu bezmaksas drošības speciālists – Secure score


Microsoft klientiem jau kādu laiku ir pieejami ieteikumi par to kā uzlabot drošības līmeni Office 365 un Windows 10 vidēs. Šis pakalpojums ir nosaukts par Secure score un pieejams bez papildus maksas. Pozitīvi ir tas, ka Secure score piedāvā ne tikai ieteikumus, bet arī soli pa soli paskaidro, kā konkrēto drošības funkcionalitāti iestatīt.

Lasīt tālāk

Izmēģini Microsoft Teams 6 mēnešus bez maksas!


Sākot ar 2019. gada 1. augustu, Primend saviem klientiem piedāvā 6 mēnešus ilgu Teams izmēģinājuma periodu. Jaunie izmēģinājuma piedāvājumi ļauj klientiem pilnībā izprast produktivitātes risinājuma pievienoto vērtību.

Lasīt tālāk

Primend un mākoņpakalpojumu pārvaldības uzņēmums ADM Cloudtech kopīgi uzsāks mākoņa un programmatūru pakalpojumus Lielbritānijā.


Primend parakstījis sadarbības līgumu ar mākoņpakalpojumu pārvaldes uzņēmumu ADM Cloudtech, lai kopīgi piedāvātu plašu IT risinājumu klāstu Lielbritānijas organizācijām.

Lasīt tālāk

Teams nav tikai Skype aizstājējs


Tā kā Microsoft ir paziņojis par Skype for Business Online (SfB) atbalsta beigām 2021. gada jūlijā, tad Teams tēma kļūst arvien aktuālāka. Pats ražotājs rekomendē esošajiem SfB lietotājiem pāriet uz Teams, taču vai tā ir tikai jaunākā versija? Vai tomēr šai pārejai jāsagatavojas nopietnāk?

Lasīt tālāk

Microsoft Partner of the Year - Fourth Time in a Row

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 17.07.2017

Primend is Microsoft Country Partner of the Year Estonia fourth time in row. Thank you, Microsoft, for this honour! But what is that secret ingredient in our service offerings that has enabled that spectacular achievement?

Lasīt tālāk

Primend recognized as 2017 Microsoft Country Partner of the Year for Estonia

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 12.06.2017

Primend is proud to announce we have won the 2017 Microsoft Country Partner of the Year Award for Estonia. Primend was honored among a global field of top Microsoft partners for demonstrating excellence in innovation and implementation of customer solutions based on Microsoft technology.

Lasīt tālāk

Primend’s Business Conference was a Success

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 08.09.2016

Primend’s Business Conference: Become Successful with BI concentrated on the topic of business intelligence and the benefits it can offer for every company. The interest towards the topic is increasing rapidly as was shown by the conference being, once again, fully booked.

Lasīt tālāk

Primend is Microsoft Partner of the Year 2016 in Estonia

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 02.02.2016

Primend is proud to announce that we have won the 2016 Microsoft Country Partner of the Year award for Estonia. Primend was honored among a global field of top Microsoft partners for demonstrating excellence in innovation and implementation of customer solutions based on Microsoft technology. It is the second time Primend has been awarded, making it the first time in Estonia that a company has been named Microsoft Country Partner of the Year second time in a row.

Lasīt tālāk