Lenovo paceļ sapulces jaunā līmenī 


Lenovo Smart Collaboration viedie risinājumi rada modernu darba vidi un veicina sadarbību vienotā komandā vienalga, vai izveidojot hibrīda darbavietas vai sniedzot darbiniekiem lielāku brīvību. Viedie risinājumi atbalsta inovatīvu domāšanu, kā arī ceļ komandas darba produktivitāti.

Lasīt tālāk

Padomi, kā samazināt datu pazaudēšanas risku 


Datu pazaudēšana ir nopietna un dārga problēma vienalga, vai runa ir par lielu vai mazu organizāciju. Cilvēcīga kļūdīšanās var gadīties katram, un arī ļaunprātīgi nolūki nevienam nav nekāds jaunums. Lai samazinātu datu aizsardzības nepilnību radītos zaudējumus un kļūdas neradītu neatgriezeniskas sekas, kā atbalsta pasākums būtu jāievieš regulāra datu dublēšana. 

Lasīt tālāk

YubiKey – atslēga uz pasauli, kas brīva no parolēm


Marta beigās Yubico pavēstīja, ka Microsoft Azure Directory lietotājiem tagad ir pieejams viņu bezparoles autentifikācijas produkts YubiKey. Tas ir maģisks solis uzlabotas drošības panākšanai, nepasliktinot lietotāju komfortu.

Lasīt tālāk

Produktivitātes paaugstināšana ar Microsoft MyAnalytics palīdzību


Microsoft 365 personīgās darba produktivitātes pārskats palīdz strādāt gudrāk, analizējot ar darba laiku saistītos ieradumus, liekot uzsvaru uz koncentrēšanās spēju, privāto komfortu, saziņu un efektīvu sadarbību.

Lasīt tālāk

“Primend” sadarbojas ar advokātu biroju administrēšanas programmatūru Amberlo


Amberlo ir uz mākoni balstīta, ātra un ērti lietojama advokātu biroju administrēšanas programmatūra. “Primend” atbalsta sadarbību ar ārējiem partneriem, lai piedāvātu saviem klientiem papildu vērtību. Šāda sadarbība sniedz iespēju klientiem integrēt Microsoft 365 pakalpojumus ar Amberlo platformu. Pateicoties savai vispusīgajai pieredzei ar Microsoft mākoņpakalpojumiem, mēs spējam piedāvāt esošajiem un nākamajiem Amberlo klientiem nepieciešamo atbalstu un elastīgas licencēšanas iespējas.

Lasīt tālāk

“Primend” pievienojās programmai Microsoft Advanced Support for Partners


Ar lepnumu paziņojam, ka tagad varam piedāvāt pakalpojumu, ar kuru klienti būs apmierinātāki vairāk nekā agrāk. Mums kā Microsoft partnerim ir iespēja piedāvāt lietotāju atbalstu, kas ietver unikālas iespējas klientu tehnisko problēmu ātrai atrisināšanai. 

Lasīt tālāk

Preses relīze | “Primend OÜ” dāvina Austrumviru Centrālajai slimnīcai insulta attīstības projekta īstenošanai planšetdatorus

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 26.03.2021

Austrumviru Centrālā slimnīca ar privātuzņēmuma dāvinātu planšetdatoru palīdzību testē jaunus insulta slimniekiem domātus digitālos risinājumus Igaunijas IT uzņēmums “Primend OÜ” dāvina Austrumviru Centrālajai slimnīcai insulta attīstības projekta īstenošanai planšetdatorus.

Lasīt tālāk

Digitālā izdevumu atskaite


Iespēja sastādīt digitālās izdevumu atskaites ir viens no populārākajiem TABLOO intraneta moduļiem, pateicoties ērtajai lietošanai un iespējai to elastīgi pielāgot uzņēmuma biznesa procesiem. TABLOO intranets ir veidots uz SharePoint bāzes, un veido daļu no Microsoft Office 365 paketes. Tādējādi intraneta moduļus ir iespējams izmantot gan datorā, gan arī viedierīcē.

Lasīt tālāk

Trīs veidi, kā attālināto darbu padarīt drošu un produktīvu


Tā kā attālinātais darbs kļūst aizvien izplatītāks, arvien svarīgāk ir nodrošināt darbiniekiem iespēju būt produktīviem, strādājot no jebkuras vietas. Vienlaikus nedrīkstat aizmirst par drošību. Šie mērķi viens otru patiesībā papildina: drošs darbs ir produktīvs darbs. Ar pareizu tehnoloģisko pieeju ir iespējams aizsargāt datus, ierīces un programmas, kā arī minimizēt drošības pasākumu ietekmi uz darbiniekiem un atvieglot IT speciālistu darbu.

Lasīt tālāk

Vienkāršota kiberdrošība: Pikšķerēšana


Pikšķerēšana ir krāpniecības veids, kurā uzbrucējs maskējas kā cienījama persona vai uzņēmums, nosūtot e-pasta ziņojumus vai izmantojot citus elektroniskās saziņas kanālus. Izplatīta pikšķerēšanas taktika ir nosūtīt e-pasta ziņojumu ar viltotu atpakaļadresi, tā, lai izskatītos, ka ziņojums ir nosūtīts no likumīga avota, palielinot iespēju, ka saņēmējs to atvērs.   Pikšķerēšanas uzbrukumi ir populāri kibernoziedznieku vidū, jo ir vieglāk maldināt kādu noklikšķināt uz ļaunprātīgas saites šķietami likumīgā e-pastā, nekā uzlauzt datora aizsardzību.

Lasīt tālāk

Vienkāršota kiberdrošība: Izspiedējprogrammatūra

Autors: Dace Rostoka Laiks: 09.03.2021

Izspiedējprogrammatūra ir ļaunprogrammatūra, kas bloķē piekļuvi datora sistēmai vai failiem, par piekļuves atjaunošanu pieprasot samaksāt noteiktu naudas summu. Izspiedējprogrammatūra pavērš visu šifrēšanas jaudu pret jums. Šifrēšanai jeb kriptēšanai būtu jāpasargā jūsu informācija un faili, taču izspiedējprogrammatūra izmanto to, lai saņemtu failus gūstā. Tas nozīmē, ka jūs nevarat piekļūt saviem dokumentiem, izklājlapām, fotogrāfijām un video, un citiem svarīgiem failiem. Turklāt inficētais dators var izplatīt izspiedējprogrammatūru uz citiem datoriem jūsu tīklā.

Lasīt tālāk

“Primend” palīdz SYNLAB uzdāvināt veco ļaužu pansionātiem planšetdatorus


Igaunijā lielākā medicīniskā laboratorija SYNLAB dāvina veco ļaužu pansionātiem planšetdatorus, kas palīdz to iedzīvotājiem sazināties ar saviem tuviniekiem. Papildus ar SYNLAB palīdzību pansionāti tiks apgādāti ar ērtiem speciāliem matračiem.

Lasīt tālāk

Skype for Business Online komunikācijas platforma uzņēmumiem pēc 6 mēnešiem vairs nebūs pieejama


Pirms divpadsmit mēnešiem Microsoft paziņoja, ka no 2021. g. 31. jūlija netiks vairs piedāvāta Skype versija uzņēmumiem. Līdz pakalpojuma izmantošanas laika beigām ir palikuši seši mēneši, tāpēc cenšamies palīdzēt saviem partnerim pēc vēlēšanās pāriet uz Microsoft Teams platformu, kas darbabiedriem sniedz vairāk iespēju satikties un izdarīt nepieciešamās lietas.  

Lasīt tālāk

TABLOO atvaļinājumu plāns


Ik gadu janvāra mēnesī uzņēmumos tiek steidzīgi plānoti atvaļinājumi. Pat mazā uzņēmumā tas var sagādāt lielas galvassāpes, nemaz nerunājot par lieliem uzņēmumiem, kuros strādā daudz darbinieku un darbs tiek veikts pēc grafika.  Kur lai atrodu informāciju par to, kā aizpildāms atvaļinājuma iesniegums? Kam man tas ir jāsūta? Cik daudz atvaļinājuma dienu man vispār ir sakrājies? Šādi jautājumi noteikti šķiet pazīstami arī tev. Gads tikko sācies, bet ātri jāsaplāno atvaļinājumi - noteikti ir veids, kā no šādām galvassāpēm izvairīties! Šeit palīdzību sniegs Microsoft.

Lasīt tālāk

Preses relīze | “Primend” un “Iteraction” apvienojas


“Primend” ir vienojies ar igauņu IT uzņēmumu “Iteraction” apvienot uzņēmējdarbību. Apvienošanās palīdzēs “Primend” paplašināt savu darbību Baltijas mākoņpakalpojumu tirgū ar uzlabotu komandu un zināšanām.

Lasīt tālāk

Būtiskas izmaiņas Microsoft Teams iestatījumos!


Būtiskas izmaiņas Microsoft Teams iestatījumos: ārpus uzņēmuma esošo lietotāju piekļuve automātiski atļauta. No 2021. gada 8. februāra Microsoft Teams iestatījumos ārpus uzņēmuma esošo lietotāju pievienošana ir automātiski atļauta, ja uzņēmums pats šo iespēju nav manuāli atslēdzis.

Lasīt tālāk

Iegūstiet plašākas iespējas ar 250 GB failu izmēra atbalstu Microsoft 365 pakalpojumā


Šonedēļ Microsoft paziņoja, ka Microsoft 365 lietotāji saņems failu lielāka izmēra atbalstu, kas ļaus koplietot failus, kuru maksimālais izmērs ir 250 GB.

Lasīt tālāk

Tagad pieejamas Teams virtuālās Breakout rooms!


Esam priecīgi paziņot, ka Microsoft Teams tagad pieejamas Breakout rooms. Lielāku grupu sapulcēs mēdz būt sarežģīti izveidot jēgpilnas sarunas. Breakout rooms, ko Microsoft latviski dēvē par “Izlaušanās telpām”, sniedz iespēju sapulces organizatoriem sadalīt sanāksmi apakšgrupās, lai veicinātu diskusijas un ideju sesijas.

Lasīt tālāk

Iepazīstieties ar Surface Laptop Go un Surface Pro X biznesam


Neatkarīgi no tā, vai jūsu pārvietošanās notiek pa māju vai pāri visai pilsētai, personīgajam datoram joprojām ir būtiska loma mūsu sasaistē ar darbu, skolu un dzīvi - un katram ģimenes loceklim tas ir nepieciešams.

Lasīt tālāk

Tiek izbeigts Internet Explorer atbalsts!

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 22.09.2020

Jā, atbalsts IE11 drošības uzlabojumiem dažus gadus vēl tiks sniegts, tomēr agrāku Explorer versiju atbalsts tiek izbeigts pavisam. Microsoft savu attīstības komandu ir pārorientējis uz jauno Edge interneta pārlūku. Kā arī, jaunie Office 365, Teams un Microsoft 365 pakalpojumi atbalsta tikai Edge, Chrome un Firefox pārlūkprogrammas.

Lasīt tālāk

Primend atzīts par Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētāju Igaunijā

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 14.07.2020

Tallina, Igaunija – 2020. gada jūlijs – Šodien Primend paziņojis, ka uzņēmums apbalvots kā Microsoft Country Partner of the Year 2020 uzvarētājs Igaunijā. Primend tika godināts starptautisku Microsoft partneru lokā par izcilību inovētspējā un prasmēm ieviest uz Microsoft tehnoloģiju bāzes radītus klientu atbalsta rīkus.  

Lasīt tālāk

Mēs esam kļuvuši par oficiālo Microsoft Surface produktu izplatītāju!


Iekārtas, kas spējīgas transformēties no portatīvā datora uz planšeti – no darbvirsmas uz studiju – un visu pa vidu tam. Papildus, radoši aksesuāri kā Pen un Surface Dial. Nekas vairs netraucēs realizēt Jūsu radošās idejas – jebkurā to izpildījumā!

Lasīt tālāk

Esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem!


Esam priecīgi paziņot, ka esam kļuvuši par oficiālo Jabra PanaCast video un audio-konferenču risinājuma izplatītājiem Latvijā!

Lasīt tālāk

Microsoft paziņo: Office 365 tiek pārsaukts par Microsoft 365


Microsoft izsludinājis izmaiņas Office 365 Business, kā arī Office 365 ProPlus abonementos, kas stāsies spēkā 2020. gada 21. aprīlī – visi šie produkti turpmāk izmantos Microsoft 365 zīmola vārdu.

Lasīt tālāk

Kā efektīvi sazināties Teams Chat vietnē


Teams uzlabo uzņēmuma iekšējo un ārējo partneru sadarbību organizēšanu. Tas nodrošina saziņas iespējas ar čata palīdzību un ziņu kategorizēšanu, kas spēj ietaupīt gana daudz laika gan Jums, gan Jūsu kolēģiem.

Lasīt tālāk

Kā organizēt Microsoft Teams attālinātās sapulces


Teams ir lielisks rīks, lai plānotu un organizētu attālinātās jeb online sapulces. Ar tā palīdzību Tu varēsi netraucēti turpināt darbu un ieplānot sapulci gan ar kolēģiem, gan arī sadarbības partneriem vai klientiem, izmantojot jau sev pierasto Microsoft Outlook.

Lasīt tālāk

Samaziniet koronavīrusa riskus ar Microsoft Teams 


Tehnoloģiju gigants Microsoft nolēma reaģēt uz koronavīrusa uzliesmojumu, padarot sadarbības rīku Teams bezmaksas lietošanai pēc iespējas lielākam lietotāju skaitam. 

Lasīt tālāk

Visu labu, Windows 7!

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 20.01.2020

Windows 7 piedzīvojis pietiekamu slavas vilni, lai tā atcelšanu atliktu vairāk kā vienu reizi. Sākotnēji par tā atcelšanas datumu tika nolikts 2013. gada rudens, tomēr Windows 8 lietotāju interfeiss nebija pietiekami pieprasīts. Šī iemesla dēļ, Microsoft bija spiests vairākkārt pagarināt Windows 7 sistēmas atjauninājumus.

Lasīt tālāk

Jūsu bezmaksas drošības speciālists – Secure score


Microsoft klientiem jau kādu laiku ir pieejami ieteikumi par to kā uzlabot drošības līmeni Office 365 un Windows 10 vidēs. Šis pakalpojums ir nosaukts par Secure score un pieejams bez papildus maksas. Pozitīvi ir tas, ka Secure score piedāvā ne tikai ieteikumus, bet arī soli pa soli paskaidro, kā konkrēto drošības funkcionalitāti iestatīt.

Lasīt tālāk

Izmēģini Microsoft Teams 6 mēnešus bez maksas!


Sākot ar 2019. gada 1. augustu, Primend saviem klientiem piedāvā 6 mēnešus ilgu Teams izmēģinājuma periodu. Jaunie izmēģinājuma piedāvājumi ļauj klientiem pilnībā izprast produktivitātes risinājuma pievienoto vērtību.

Lasīt tālāk

Primend un mākoņpakalpojumu pārvaldības uzņēmums ADM Cloudtech kopīgi uzsāks mākoņa un programmatūru pakalpojumus Lielbritānijā.


Primend parakstījis sadarbības līgumu ar mākoņpakalpojumu pārvaldes uzņēmumu ADM Cloudtech, lai kopīgi piedāvātu plašu IT risinājumu klāstu Lielbritānijas organizācijām.

Lasīt tālāk

Teams nav tikai Skype aizstājējs


Tā kā Microsoft ir paziņojis par Skype for Business Online (SfB) atbalsta beigām 2021. gada jūlijā, tad Teams tēma kļūst arvien aktuālāka. Pats ražotājs rekomendē esošajiem SfB lietotājiem pāriet uz Teams, taču vai tā ir tikai jaunākā versija? Vai tomēr šai pārejai jāsagatavojas nopietnāk?

Lasīt tālāk

Microsoft Partner of the Year - Fourth Time in a Row

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 17.07.2017

Primend is Microsoft Country Partner of the Year Estonia fourth time in row. Thank you, Microsoft, for this honour! But what is that secret ingredient in our service offerings that has enabled that spectacular achievement?

Lasīt tālāk

Primend recognized as 2017 Microsoft Country Partner of the Year for Estonia

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 12.06.2017

Primend is proud to announce we have won the 2017 Microsoft Country Partner of the Year Award for Estonia. Primend was honored among a global field of top Microsoft partners for demonstrating excellence in innovation and implementation of customer solutions based on Microsoft technology.

Lasīt tālāk

Primend’s Business Conference was a Success

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 08.09.2016

Primend’s Business Conference: Become Successful with BI concentrated on the topic of business intelligence and the benefits it can offer for every company. The interest towards the topic is increasing rapidly as was shown by the conference being, once again, fully booked.

Lasīt tālāk

Primend is Microsoft Partner of the Year 2016 in Estonia

Autors: Toomas Mõttus Laiks: 02.02.2016

Primend is proud to announce that we have won the 2016 Microsoft Country Partner of the Year award for Estonia. Primend was honored among a global field of top Microsoft partners for demonstrating excellence in innovation and implementation of customer solutions based on Microsoft technology. It is the second time Primend has been awarded, making it the first time in Estonia that a company has been named Microsoft Country Partner of the Year second time in a row.

Lasīt tālāk