Webinar | Use Power Platform to replace gut feeling


Microsoft Power Platform combined with Azure Data Services provides rapid development platform. Power Platform is integrated with popular Office 365 services to create rapid data entry and visualisation solutions. As the volume of data grows and value extracted from analysis increases, Azure platform provides virtually unlimited resources for data storage and AI analysis. Companies can improve speed of their business processes and include business line workers into decision making process.

Lasīt tālāk

Lejupielādē Microsoft Teams lietotāju instrukciju

Autore: Primend Laiks: 01.04.2020

Microsoft Teams lietotāja instrukcija ir domāta katram, kas iepriekš nav strādājis ar šo sadarbības rīku. Instrukcija dod pārskatu par pamata funkcionalitāti un ar ekrānšāviņiem parāda kā to izmantot.

Lasīt tālāk

Pacel savu uzņēmumu mākoņos

Autore: Primend Laiks: 12.09.2019

Pēdējo gadu laikā mākoņpakalpojumu īpatsvars ir dramatiski palielinājies. Uzņēmumi visā pasaulē izmanto šīs tehnoloģijas, lai paaugstinātu produktivitāti un sekmētu straujāku attīstību. Kas jāzin mūsdienu darbiniekam par mākoņtehnoloģijām? Kādus risinājumus izmanto modernā darba vidē? Reģistrējies semināram, lai uzzinātu kā uzlabot sava uzņēmuma konkurētspēju ar mākoņpakalpojumiem.

Lasīt tālāk