Vebinārs | Microsoft 365 Copilot: mākslīgais intelekts paceļ ikdienas dzīvi jaunā līmenī

Kas? Mārtiņš Jurjāns
Kad? 01.11.2023 10:00:00
Kur? Teams Live


Vēlies “iemest aci” nākotnē?

Lai to izdarītu, šoreiz nebūs nepieciešama kristāla bumba vai zīlēšana kafijas biezumos. Atliek vien pievienoties mūsu vebināram, kurā Mārtiņš Jurjāns izgaismos būtiskākās nianses par Microsoft 365 Copilot, atbildot uz jautājumiem:

  • Kas tad tas īsti ir?
  • Uz ko tas ir spējīgs?
  • Kad var sākt to izmantot?
  • Kā darbojas licencēšana?
  • u.c.

Apskatīsim plašāk, kā AI tehnoloģijas palielina produktivitāti, un, protams, sniegsim piemērus, kā AI ietekmē un izmaina tādu Microsoft 365 programmu darbību kā Outlook, Word, PowerPoint, Excel un Teams.

 

Mārtiņš Jurjāns, Primend Latvia vadītājs

Strādājot IT nozarē jau vairāk nekā 10 gadus, esmu palīdzējis simtiem uzņēmumu attīstīties ar tehnoloģiju palīdzību. Lielāko gandarījumu man sniedz palīdzēt cilvēkiem. Gan kolēģiem, kuru attīstība ir galvenā Primend panākumu atslēga, gan arī klientiem, kuri vienmēr vēlas sasniegt vairāk.

Arvien pieaugošā mākslīgā intelekta klātbūtne biznesa ikdienas dzīvē ir izraisījis “sniega bumbas efektu”. Ievērojamās pārmaiņas līdz ar AI lietotņu izmantošanu ļauj uzlabot darba efektivitāti, ietaupīt laiku un resursus. Es esmu apņēmies palīdzēt mūsu klientiem tikt pāri apjukumam un neziņai šajā izmaiņu procesā, lai uzņēmumi pēc iespējas raitāk pārceltu savu biznesu “aizas” otrā pusē – jo tur gaida vērtīgi un revolucionāri ieguvumi, ko sniedz AI priekšrocības.