Mēs izmantojam sīkfailus, lai nodrošinātu viskvalitatīvāko pieredzi

Mēs izmantojam sīkfailus, lai piedāvātu Tev vislabāko pieredzi. Ar to palīdzību mēs spējam piedāvāt tieši to informāciju par mūsu produktiem un pakalpojumiem, kuru Tu vēlies redzēt. Ja Tu dod savu piekrišanu sīkfailu izmantošanai, nospied pogu “Apstiprinu sīkfailus”. Ja vēlies koriģēt sīkfailu iestatījumus, klikšķini uz pogas “Mainīt sīkfailus”. Tavi apstiprinātie sīkfaili tiks saglabāti 90 dienas. Uzziniet vairāk par sīkfailiem

Lūdzu, atlasi un apstiprini savus personīgos sīkfailu iestatījumus:

Obligātie sīkfaili ir nepieciešami tīmekļa vietnes sekmīgai funkcionalitātei. Tos nav iespējams izslēgt, jo bez tiem tīmekļa vietne nedarbosies korekti.

Marketinga sīkfaili tiek izmantoti, lai piegādātu lietotājiem personīgi pielāgotus ziņojumus un reklāmas. Tas ļauj lietotājiem piedalīties dažādās kampaņās. Atsakoties saņemt personalizētas reklāmas, joprojām ir iespējams apmeklēt tīmekļa vietni, bet jāņem vērā, ka tajā redzamās reklāmas var nebūt atbilstošanas Tavām interesēm.

Analītiskie sīkfaili tiek izmantoti, lai apkopotu datus par tīmekļa vietnes izmantošanu, kā piemēram, apmeklētāju skaitu, pārlūkošanas paradumiem un citu informāciju, kas nepieciešama tīmekļa vietnes veiktspējas uzlabošanai. Ar statistiskajiem sīkfailiem, kas apkopo anonīmus datus, tiek gūts ieskats par to, kā apmeklētāji piekļūst tīmekļa vietnei un kā to izmanto.

Kiberuzbrukuma simulācija

Kiberuzbrukuma simulācija ļauj izveidot potenciālus uzbrukuma scenārijus, kas palīdz savlaicīgi identificēt neaizsargātos lietotājus, pirms visu uzņēmumu apdraud reāls uzbrukums. Optimālu rezultātu iegūšanai, mēs uzbrukumu simulācijas veicam vienlaicīgi ar kiberaizsardzības apmācību šādā secībā:

  • Pirmā kiberuzbrukuma simulācija
  • Kiberdrošības apmācība
  • Otrā kiberuzbrukuma simulācija

Šī uzbrukumu simulācijas un apmācības kombinācija palīdz precīzi noteikt lietotājus, kuriem nepieciešama pastiprināta uzmanība kiberaizsardzības jomā, nodrošinot, ka tiek novērsti visi potenciālie apdraudējumi.

Simulācijā tiek pārbaudīti drošības instrumenti, izmantojot dažādus uz lietotājiem vērstus paņēmienus, tai skaitā:

  • Identifikācijas informācijas iegūšana: krāpnieks nosūta ziņojumu ar URL adresi, novirzot lietotājus uz kādu vietni (bieži vien izmantojot plaši pazīstamu zīmolu). Mērķis ir nozagt sensitīvu informāciju.
  • Ļaunprātīgas programmatūras pielikums: uzbrucējs nosūta adresātam ziņojumu ar pielikumu, kas pēc atvēršanas lietotāja ierīcē iedarbina nejaušu kodu, lai uzbrucējs varētu spiegot uzņēmuma tīklā.
  • Pievienotā saite: hibrīds ziņojums, kurā uzbrucējs nosūta e-pastu ar pievienotu URL saiti.
  • Ļaunprātīgas programmatūras saite: uzbrucējs nosūta ziņojumu ar saiti uz lietotājam zināmu failu koplietošanas vietni (piemēram, SharePoint Online vai Dropbox). Noklikšķinot uz saites, tiek palaists kods, kas ļauj uzbrucējam iefiltrēties uzņēmuma tīklā.
  • Drive-by-URL: uzbrucējs nosūta ziņojumu ar ietvertu URL adresi; uz tās noklikšķinot, atveras tīmekļa lapa, kas fonā mēģina iedarbināt kodu, ar mērķi savākt informāciju par adresātu vai tā ierīcē palaist ļaunprātīgu kodu.

Simulācijas priekšnoteikums ir esoša Microsoft Defender licence darbam ar Office 365 (2. plāns).
To iespējams arī iegādāties tikai uz simulācijas periodu (1 mēnesis).
Simulācijas laikā tiek veikti attiecīgie iestatījumi Microsoft 365 vidē, un simulācija tiek veikta 1 mēnesi, pēc tam izveidojot atskaiti.

Investīcijas:

Microsoft Defender darbam ar Office 365 (2. plāns): 5,64 € par lietotāju / mēnesī
Pakalpojuma izveide un rezultātu pārskats: 1200€ + PVN

Saņemt piedāvājumu