7 iemesli, kāpēc izmantot Primend Cloud

7 iemesli, kāpēc izmantot Primend Cloud

Samazini izmaksas Samazini izmaksas
Izveidot un uzturēt datu centru ir dārgi, jo nepieciešams iegādāties aprīkojumu un algot tehniķus, lai instalētu un pārvaldītu datu centru.
Elastīgums Elastīgums
Viena no lielākajām mākoņa priekšrocībām ir tā mobilitāte. Šis pakalpojums Jums un uzņēmuma darbiniekiem nodrošina elastīgumu strādāt no jebkuras atrašanās vietas.
Rezerves kopijas Rezerves kopijas
Primend Cloud tehniskais nodrošinājums garantē ātrāko sistēmu atjaunošanas laiku. Mēs spējam atjaunot lielizmēra serverus pāris minūtēs. 
Ātrākā failu uzglabāšana Ātrākā failu uzglabāšana
Primend Cloud piedāvā ātrāko failu saglabāšanas iespēju. Operatīva uzglabāšana nepieciešama svarīgiem SQL datubāzes pakalpojumiem. 
 
Tehniskā nodrošinājuma prasmes Tehniskā nodrošinājuma prasmes
Katram no Primend tehniskās komandas profesionāļiem ir ievērojama tehnisko darbu pieredze un visi ir sertificēti speciālisti. Visiem mūsu sistēmu administratoriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze.
Hybrid Cloud Hybrid Cloud
Hybrid Cloud ir Primend Cloud un publiskā mākoņa pakalpojumu apvienojums. Primend Cloud piedāvā elastīgu pakalpojumu klāstu, lai droši izstrādātu populārākos Hybrid Cloud risinājumus. 
 
Elastīga licencēšana Elastīga licencēšana
Primend ir Microsoft SPLA partneris, tāpēc mēs spējam piedāvāt elastīgus ikmēneša licencēšanas modeļus serveru sistēmām un gala lietotāja lietotnēm. 
 
 

APSKATĪT KLIENTU ATSAUKSMES:

  Kapitel logo Topauto logo

 

Saņemt piedāvājumu

Lejuplādēt produkta aprakstu