7 iemesli, kāpēc izmantot Primend Cloud

7 iemesli, kāpēc izmantot Primend Cloud

Samazini izmaksas
Izveidot un uzturēt datu centru ir dārgi, jo nepieciešams iegādāties aprīkojumu un algot tehniķus, lai instalētu un pārvaldītu datu centru.
Elastīgums
Viena no lielākajām mākoņa priekšrocībām ir tā mobilitāte. Šis pakalpojums Jums un uzņēmuma darbiniekiem nodrošina elastīgumu strādāt no jebkuras atrašanās vietas.
Rezerves kopijas
Primend Cloud tehniskais nodrošinājums garantē ātrāko sistēmu atjaunošanas laiku. Mēs spējam atjaunot lielizmēra serverus pāris minūtēs. 
Ātrākā failu uzglabāšana
Primend Cloud piedāvā ātrāko failu saglabāšanas iespēju. Operatīva uzglabāšana nepieciešama svarīgiem SQL datubāzes pakalpojumiem. 
 
Tehniskā nodrošinājuma prasmes
Katram no Primend tehniskās komandas profesionāļiem ir ievērojama tehnisko darbu pieredze un visi ir sertificēti speciālisti. Visiem mūsu sistēmu administratoriem ir vairāk kā 10 gadu pieredze.
Hybrid Cloud
Hybrid Cloud ir Primend Cloud un publiskā mākoņa pakalpojumu apvienojums. Primend Cloud piedāvā elastīgu pakalpojumu klāstu, lai droši izstrādātu populārākos Hybrid Cloud risinājumus. 
 
Elastīga licencēšana
Primend ir Microsoft SPLA partneris, tāpēc mēs spējam piedāvāt elastīgus ikmēneša licencēšanas modeļus serveru sistēmām un gala lietotāja lietotnēm. 
 
 

APSKATĪT KLIENTU ATSAUKSMES:

 

 

Saņemt piedāvājumu

Lejuplādēt produkta aprakstu