Vebinārs | IT ārpakalpojums – veiksmīga biznesa stratēģija

Kas? Dace Rostoka, Liga Clarke
Kad? 15.11.2023 10:00:00
Kur? Teams Live


Mūsdienu dinamiskajā pasaulē, kur tehnoloģijas kļuvušas par neatņemamu darba ikdienas sastāvdaļu, IT ārpakalpojumi nav tikai modes tendence. Tā ir mērķtiecīga biznesa stratēģija, kas ļauj gan panākt augstāku efektivitāti un drošību, gan optimizēt procesus un resursus, gan veicināt straujāku uzņēmuma izaugsmi. Turklāt šī pieeja ir izdevīgs risinājums ne tikai mazajiem biznesiem. No ārējā IT partnera piesaistīšanas labumu gūst arī lieli uzņēmumi, papildinot un attīstot savas esošās IT komandas zināšanas un prasmes.


Primend aicina Tevi uz 15. novembrī gaidāmo vebināru, kurā kopā ar Daci Rostoku un Līgu Clarke noskaidrosim, kā gudri izvēlēties it partneri.

Vebinārā izpētīsim svarīgākos aspektus pārdomāta lēmuma pieņemšanai: 

  • PRIEKŠROCĪBAS: Kāpēc izvēlēties IT ārpakalpojumu?
  • KRITĒRIJI: Kā novērtēt un salīdzināt piedāvājumus?
  • VAJADZĪBAS: Kā saņemt atbalstu, kas pielāgots Tava uzņēmuma specifiskajām prasībām?
  • SADARBĪBAS JOMAS: Ko ir svarīgi pajautāt savam esošajam vai potenciālajam IT partnerim?


Reģistrējies vebināram un izmanto iespēju gūt noderīgu informāciju, kas ļaus Tava uzņēmuma biznesa stratēģiju pacelt jaunos augstumos.

DaceDace Rostoka, Pārdošanas un klientu servisa vadītāja

Ar 20 gadu pieredze pārdošanas un mārketinga vadībā starptautiskos uzņēmumos. Ar prieku iesaistos procesu sakārtošanas, mārketinga vadības un stratēģijas jomās, kā arī darbā ar klientu attiecību vadību.

 

Liga Clarke  Liga Clarke, Klientu atbalsta komandas vadītāja

Vairāk kā 10 gadu pieredze komandu vadīšanā, veidošanā un attīstīšanā, dažādu resursu pārvaldības sistēmu uzlabojumu ieviešanā un ar to saistīto pārmaiņu vadībā un realizēšanā. Mana sirdslieta darbā ir kvalitātes pārvaldības un iekšējo uzņēmumu procesu optimizēšanas jautājumi.