TABLOO intranets un dokumentu bibliotēka

Risinājums intraneta izveidei

TABLOO intranets un dokumentu bibliotēka ir balstīta uz Microsoft Office 365 SharePoint Online un atbilst visām Office 365 piedāvātajām tehniskajām iespējām. TABLOO būvēts pēc moduļu principa, kas nozīmē, ka katrs uzņēmums var izveidot savām vajadzībām atbilstošu komplektāciju. TABLOO ir izteikti personalizējams katra uzņēmuma prasībām, kā arī, tā dokumentu pārvaldības sistēma pielāgojama uzņēmuma zīmola (krāsas, logotipi, fonti, u.c.) un tehniskajām vajadzībām. Dokumentu pārvaldības sistēma atbilst Vispārīgas datu aizsardzības regulas (GDPR) prasībām.

TABLOO dokumentu bibliotēka risinājums jeb dokumentu glabātuve (failu servera aizvietotājs) ir mūsdienīga platforma, kas piedāvā vienkārši administrējamu dokumentu glabātuvi un nodrošina piekļuvi darbam nepieciešamajai informācijai jebkurā laikā. Vairs nav nekāda nepieciešamība glabāt neskaitāmus failus vienā datorā vai failu servera diskā. TABLOO dokumentu bibliotēka sistēma atbilst visām datu aizsardzības regulām.
TABLOO intranets nav vienkārši dokumentu pārvaldības sistēma, tomēr tās pamatā ir uzņēmuma informācijas glabāšana. Risinājums nodrošina, ka lietotājs var augšuplādēt, izveidot un piekļūt dažāda veida saturam ar ērti lietojamas satura vadības sistēmas (SVS) palīdzību.

Klikšķini uz attēlu un apmeklē TABLOO mājaslapu ►

 

Saņemt piedāvājumu