Timbeco un Primend sadarbība ir veiksmīga un devusi mums iespēju koncentrēties uz uzņēmuma pamatdarbību,” stāsta Timbeco izpilddirektors Siim Leisalu. “Primend mums ir būtisks partneris Timbeco IT platformas un sistēmu apvienošanas procesā, kā arī mēs īpaši novērtējam Primend operatīvo palīdzību uzņēmuma vajadzību apmierināšanā.

Aizvien augošais pieprasījums uzņēmuma procesu digitalizēšanā (BIM un ERP risinājumi, ražošana bez drukāta formāta dokumentācijas un digitāls attālinātais darbs) ir arī Timbeco prioritāšu saraksta augšgalā. Šī iemesla dēļ uzņēmums vēlas būt viens no digitālajiem revolucionāriem PREFAB būvniecības nozarē, kas paaugstinās darba ražīgumu un konkurētspēju. 

Primend un Timbeco sadarbība aizsākās pirms vairākiem gadiem, kad mēs sākām izmantot tajā laikā maz zināmos un inovatīvos mākoņpakalpojumus. Tolaik Timbeco lūdza Primend atrast sadarbības partneri, kas spētu ieviest dažādus Microsoft Office 365 pakalpojumus. Timbeco vienmēr bijis aktīvs dažādu palīgrīku radīšanā saviem darbiniekiem – vai tā būtu attālinātā darba ieviešana ar Microsoft risinājumu palīdzību vai arī iekšējās komunikācijas un informācijas apmaiņas uzlabošana, piemēram, starp ražošanas nodaļām un dizaineriem.” 

Kā ikdienas IT partneris, mēs, Primend, varam apgalvot, ka mums ir prieks sadarboties ar Timbeco, jo uzņēmums ar entuziasmu skatās nākotnē un drošsirdīgi izmanto visas jaunākās tehnoloģiskās iespējas, ko IT industrija spēj piedāvāt. Kopīgu pamatvērtību klātesamība viennozīmīgi ir abu uzņēmumu saikne – mēs ticam, ka attīstība iedrošina strādāt un tiekties uz vislabāko kvalitāti.