Tehniskais IT atbalsts

IT un lietotāju atbalsts, kā arī uzturēšanas pakalpojumi ir ārkārtīgi būtiski uzņēmuma ikdienas darbību veiksmīgā norisē. Primend tehnisko speciālistu zināšanas ļauj nodrošināt ātru un augstas kvalitātes IT atbalstu visa veida IT pakalpojumiem un to lietošanai uzņēmumā. Mūsu mērķis ir operatīvs, augstas kvalitātes serviss un klienta apmierinātība.

Uzzināt vairāk

Teams

Platforma komandas darbam Office 365 programmā

Uzzināt vairāk

TABLOO

Tabloo intranets un dokumentu vadības sistēma ir balstīta uz Microsoft Office 365 SharePoint Online un atbilst visām Office 365 piedāvātajām tehniskajām iespējām.

Uzzināt vairāk

M365

Microsoft 365 ir integrētu pakalpojumu kopums, kas iekļauj Windows 10, Office 365 un Enterprise Mobility + Security lietojumprogrammas.

Uzzināt vairāk

SharePoint

Microsoft SharePoint Online sniedz iespēju izveidot jaunākās paaudzes dokumentu pārvaldības sistēmu, automatizēt darbplūsmu un veidot ērtu un patīkamu uzņēmuma darbinieku komunikāciju.

Uzzināt vairāk

Office 365

Office 365 rīki veicina produktivitāti un ļauj Jums pārvaldīt savus datus.

Uzzināt vairāk

Cloud Security

Darbinieki ir kļuvuši krietni dinamiskāki un vēlas saņemt piekļuvi uzņēmuma datiem ne tikai uzņēmuma nodrošinātajās darba ierīcēs, bet arī savos personīgajos datoros un telefonos.

Uzzināt vairāk

IoT

Lietu internets un biznesa inteliģence

Uzzināt vairāk

Azure

Transformējiet datu centru ar Azure! Veidojiet drošu un elastīgu infrastruktūru savā datu centrā, mākonī vai abos.

Uzzināt vairāk

Primend Cloud

Mūsdienīga darba vide ir mobila, kas nozīmē, ka arvien vairāk darba pienākumu tiek veikti ārpus biroja. Tas pieprasa drošu un ērtu uzņēmuma datu piekļuvi pat tiem, kas neatrodas birojā.

Uzzināt vairāk

Primend Backup pakalpojums

Uzzināt vairāk

Primend Biroja Risinājums

Uzzināt vairāk

Microsoft 365 drošības uzraudzība

Uzzināt vairāk

Atpakaļ