Let’s Do It Foundation un Primend sadarbība aizsākās 2019. gadā, kad mēs saņēmām rekomendāciju no Microsoft Estionia sazināties ar Primend. Kopš tā mirkļa mūsu sadarbība ir bijusi ļoti patīkama – Primend komanda mums operatīvi un akurāti palīdzējusi gan ar domēna maiņas procesiem, gan Azure pārvaldības problēmām,” stāsta Let’s Do It Foundation tehnoloģiju inovāciju vadītāja Kristīna Kerge (Kristiina Kerge).  

 “Let's Do It Foundation tika radīta 2011. gadā ar mērķi atbalstīt valsts mēroga tīrības kampaņu pilsonisko kustību izaugsmi. Gadu laikā šī kustība piesaistījusi 36 miljonus pozitīvu un uz darbību vērstu cilvēku 169 pasaules valstīs. Pēc Pasaules tīrības dienas (World Cleanup Day) aizsākšanas, kas ir lielākā sociālā kampaņa piesārņojuma apkarošanai, mēs turpināsim strādāt no atkritumiem tīras pasaules vārdā. 

The Let's Do It Foundation pašlaik ir trīs galvenie mērķi: 

  • Cirkulāro atkritumu pārvaldes apmācību programma (Circular Waste Management Training Program) – koncentrējas uz vietējo valdību un bezpeļņas organizācijām, tuvākā pieejamā – tiešsaistes apmācība Bangladešas bezpeļņas organizācijām un apmācība Nairobi februārī; 
  • Operatīvi radīt idejas, lai veicinātu vietējās iniciatīvas (piem. veicināt Green Tiger iniciatīvu); 
  • Mēs plānojam ieviest WADE atkritumu noteikšanas risinājumu Igaunijā un citviet sadarbībā ar privātā un publiskā sektora partneriem. 

Iemesls, kāpēc šoreiz sazinājāmies ar Primend bija vēlme mainīt e-pastu domēnu, lai skaidri norādītu organizācijas vārdu e-pasta adresēs. Iepriekš organizācijas e-pasti jau bija bāzēti MS365 sistēmā, kas projektu padarīja vienkāršāku, tomēr, domēna maiņa sevī iekļāva vairākas procedūras un, protams, organizācijas locekļus vajadzēja apmācīt jaunā domēnvārda lietošanā katrā iekārtā un lietotnē.  

Šodien Let's Do It Foundation veiksmīgi izmanto jauno domēna vārdu un ir publicēta jaunā mājaslapa: Let's Do It Foundation.  

Primend ir ļoti gandarīts par iespēju palīdzēt un atbalstīt Let’s Do It Foundation, jo tas mums sniedz sajūtu, ka arī mēs ar savām zināšanām varam kaut nedaudz ieguldīt šajā pasauli mainošajā iniciatīvā.