KAPITEL

Rait Pallo | CFO

Rait Pallo, KAPITEL CFO: “Mēs meklējām IT sadarbības partneri, kas spētu mūs konsultēt IT jautājumos un palīdzēt mums ieviest jaunus pakalpojumus, lai uzlabotu savstarpējo saziņu mūsu uzņēmuma ietvaros. Mēs to panācām, izvēloties un ieviešot mums piemērotākos pakalpojumus no Primend Cloud un Microsoft mākoņa.” 

KAPITEL ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijā, lielākoties pārvaldot biroju un komerciālo platību projektus kā attīstītājs, investors un īpašumu pārvaldnieks. KAPITEL darbojas lielpilsētās un nodarbina vairāk kā 50 darbiniekus tā filiālēs Tallinā, Rīgā, Viļņā, Prāgā un Amsterdamā. 

Primend un KAPITEL vieno ilgtermiņa sadarbība IT jomā. Primend palīdzēja KAPITEL konsolidēt serveru pakalpojumus Primend Cloud datu centrā, apvienot atsevišķas sistēmas vienotā sistēmā, kā arī ieviest Office 365, Teams un SharePoint tiešsaistē intraneta un dokumentu pārvaldības vajadzībām. Priekš ERP KAPITEL izmanto Microsoft NAV, kas iebūvēts Azure, un atskaites tiek sagatavotas ar Power BI palīdzību.

KAPITEL ir lielisks piemērs tam, kā vislabāk izmantot hibrīdmākoni, kas ir Primend Cloud un Microsoft Azure publiskā mākoņa apvienojums.