Coca Cola HBC Polija un Baltija

Egils Egle | Coca Cola Company

“Coca Cola HBC Polija un Baltija" ir viens no lielākajiem "Coca Cola Company" produktu ražotājiem pasaulē. Uzņēmums strādā Latvijā, Igaunijā, Lietuvā un Polijā, ražojot un izplatot dzērienus aptuveni 46 miljoniem iedzīvotāju. "Coca Cola HBC Polija un Baltija" izplata daudzveidīgu dzērienu klāstu tādās kategorijās kā – bezalkoholiskie dzērieni, sulas, ūdens, sporta un enerģijas dzērieni, ledus tējas un kafija.

Lai uzlabotu klientu pieredzi un optimizētu līgumu izveides un saskaņošanas procesu, tika pieņemts lēmums izmantot digitālos risinājumus procesa pilnīgai automatizācijai. 

Tā kā uzņēmums jau ilgus gadus veiksmīgi izmanto Microsoft 365 sniegtās priekšrocības, Power Platforma tika izvēlēta kā pamats jaunajam risinājumam: mobilai lietotnei, kurā pēc iepriekš definētām tirdzniecības līgumu veidnēm, tirdzniecības pārstāvji varētu noslēgt vienošanos ar klientu, izmantojot vienīgi digitālus rīkus un risinājumus.

Pamatojoties uz šīm prasībām, Primend izveidoja tirdzniecības līgumu parakstīšanas mobilo lietotni uzņēmuma Baltijas valstīm: Latvijai, Igaunijai un Lietuvai. Kopumā process aizņēma 4 mēnešus, no izstrādes sākuma līdz pirmajiem parakstītajiem līgumiem. Power Apps un Power Automate risinājums ļauj viegli pievienot papildus veidnes vai modificēt esošās. Šo iespēju uzņēmums plāno izmantot arī nākotnē, lai vēl efektīvāk organizētu savu darbu.