Primend Cloud

Mobiliem darbiniekiem nepieciešami mākoņpakalpojumi

Mūsdienīga darba vide ir mobila, kas nozīmē, ka arvien vairāk darba pienākumu tiek veikti ārpus biroja. Tas pieprasa drošu un ērtu uzņēmuma datu piekļuvi pat tiem, kas neatrodas birojā.

Mākoņpakalpojumi ir pieejami no biroja telpām un ārpus tām. Un, biznesam augot, Jūs variet dinamiski mākoņvietu palielināt. Primend piedāvā privātu mākoņpakalpojumu vidi Jūsu uzņēmuma svarīgākajām lietotnēm, ko aizvien nepieciešams turēt lokāli vai gadījumos, kad vienkārši vēl neesiet gatavs publiskajiem mākoņpakalpojumiem. 

Primend Cloud pakalpojuma apraksts

Internets informāciju padarījis par ātri pieejamu ikvienam. Cilvēki ir pieraduši pie IT sistēmām, kas nodrošina 24/7 darbību un ātru reakcijas laiku. Lietotāji sagaida operatīvu piekļuvi IT sistēmām un salīdzina sistēmu ātrumu ar tādiem plaši zināmiem patērētāju pakalpojumiem kā Google un Facebook. Katra sistēmas dīkstāve izraisa lietotāja neapmierinātību un draudus uzņēmuma darbībai. Savukārt, augstas pieejamības pakalpojumi no lokālās uzņēmuma infrastruktūras nav finansiāli izdevīgi un vairumam uzņēmumu nemaz nav augstas pieejamības datu pārraides centri.

Primend nemitīgi iegulda augstvērtīgā aprīkojumā, darbinieku prasmju uzlabošanā un pakalpojumu piedāvājumā, kas nodrošina augstu pieejamību, izvairīšanos no kļūmēm un ātru reaģēšanu uz jebkura pakalpojuma traucējumu. 
Datu pakalpojumu pieejamības līmenis ir 99,99%.

Primend speciālisti ir rūpīgi apmācīti un pieredzējuši. Mūsu klientu lokā ir gan mazi uzņēmumi, gan lielas akciju sabiedrības. Viņi novērtē mūsu spējas radīt efektīvas, maināma lieluma un augstas pieejamības sistēmas.

PĀRVALDĪTI MĀKOŅPAKALPOJUMI SASTĀV NO:

 • Virtuālo iekārtu un lietotņu uzturēšanas augstas pieejamības infrastruktūrā
 • Rezerves kopiju nodrošināšanas un datu atgriešanas plāna
 • Sistēmas monitorēšanas, drošības pārkāpumu brīdināšanas un ziņojumu izveides
 • DNS, drošības un atbilstības pārvaldes
 • Specializētu datubāžu pārvaldes: MySQL, MS SQL
 • Komandu efektivitātes pakalpojumiem (Exchange, Teams, SharePoint)
 • Elastīgiem licencēšanas noteikumiem (Microsoft SPLA licencēšana)

PRIMEND CLOUD PAKALPOJUMU PRIEKŠROCĪBAS

 • Virtuālo serveru un/vai lietotņu izveidošana pāris minūtēs
 • Glabātuve satur Flash diskus, kas nodrošina īpaši lielu lasīšanas un rakstīšanas ātrumu
 • Virtuālo serveru datu atjaunošana ir īpaši ātra, pateicoties HP SimpliVity scale-out tehnoloģijai
 • Elastīgs ikmēneša maksājums par Microsoft programmatūras licencēm (SPLA) 
 • Bezmaksas esošās datu vides migrācija uz Primend Cloud

Ņemot vērā Primend pieredzi un zināšanas, mēs esam pārliecināti, ka serveru īre un pakalpojumu pirkšana no pakalpojuma sniedzēja ir ekonomiski un tehniski izdevīgāka par fizisku serveru īri vai iegādi. Primend eksperti nodrošina konsultācijas, lai palīdzētu Jums saprast, cik virtuālie serveri, licences un citi pakalpojumi nepieciešami tieši Jūsu uzņēmuma datu pārraides normālai darbībai. Tā rezultātā, mūsu klienti maksā tikai par izmantotajiem resursiem un izvairās no liekas tehnikas īres vai pirkšanas.

Virtuālie serveri izvietoti scale-out klasterī, lai izvairītos no dīkstāves datu pārraides traucējumu gadījumā. Serveru fermā diska vieta tiek fiziski sadalīta, lai nodrošinātu pēc iespējas lielākau pieejamību. Diska vieta ir loģiski apvienota, lai katrs datu ieraksts automātiski tiktu ierakstīts divos atsevišķos glabātuves mezglos. Katrs glabātuves mezgls satur Flash un SSD diskus, lai nodrošinātu zemu lasīšanas/rakstīšanas aizturi un SAS diskus ar ietilpību. Dati tiek automātiski sadalīti disku tipos atkarībā no datu lietošanas biežuma. Visas datu pārraides tīkla sastāvdaļas (komutātori, rūteri, augšupsaites (uplink)) tiek izvietotas vismaz dubultā konfigurācijā, lai izvairītos no dīkstāves tehniskā aprīkojuma detaļu traucējumu gadījumos.

Visiem virtuālajiem serveriem var sagatavot rezerves kopijas un novietot tās uz jebkura klienta izvēlēta mākoņpakalpojuma (Azure, Amazon, vietējais klasteris, u.c.). Mēs varam piedāvāt arī rezerves kopijas izvietošanu divās fiziski atšķirīgās lokācijās.

Saņemt piedāvājumu