Serveru dublēšanas pakalpojums

Primend Cloud Backup 

Serveru dublēšanas pakalpojums 

Kas ir Veeam Cloud Connect ārējais dublēšanas pakalpojums?  

Šis risinājums dod iespēju dublēt gan fiziskus, gan virtuālus serverus. Serveri var atrasties klienta servera telpā, Primend Cloud vai arī tos var uzturēt trešā puse. Datu dublēšanas periodu var iestatīt pēc klienta vēlēšanās (ikdienā, reizi nedēļā, mēnesī, gadā u.t.t.). Dublēšanas uzstādīšana ir vienkārša un atjaunošana ir ātra. 
 

Datu dublēšana pie ārēja pakalpojumu sniedzēja 

  Primend piedāvā dublēšanas pakalpojumu no jūsu datu centra uz Microsoft Azure vidi. Dati tiek kompresēti ar Veeam tehnoloģiju, lai samazinātu esošo datu apjomu. Primend ir atbildīgs par pakalpojuma darbību, uzrauga dublēšanas procesu un apjomu un, ja nepieciešams, atjauno datus. 

Operatīva datu atjaunošana

  Ja nepieciešama datu atjaunošana, to var izdarīt ļoti operatīvi. Atjaunošana var būt balstīta uz virtuālo serveri vai uz failiem. 

Mūsdienīga datu dublēšanas tehnoloģija

  Jaunākā Veeam tehnoloģija ietver WAN Acceleration tehnoloģiju, kuras priekšrocības ir minimāla tīkla plūsma dublēšanas laikā un izvairīšanās no jebkādiem papildu ieguldījumiem, lai palielinātu tīkla ātrumu. Tiek izveidots drošs savienojums ar interneta palīdzību, izmantojot noteiktu TCP portu, kas aizsargāts ar SSL šifrēšanu. Nav nepieciešams VPN. 

Pilnībā šifrēta datu apmaiņa

  Dati tiek šifrēti jau izcelsmes vietā, pirms tie izkļūst no jūsu tīkla. Dati tiks šifrēti visā dublēšanas maršrutā un arī galamērķī – Microsoft Azure vidē. 

Elastīgs licencēšanas modelis

  Lai izmantotu pakalpojumu, nav nepieciešams iegādāties licences vai tehniku. Viss pakalpojums ir balstīts uz serveru skaitu un datu apjomu. Jūs maksājat tikai par to, ko patiešām izmantojat. 

Ērtu un optimālu  ārējo dublēšanu atbalsta trešo pušu ražotāji. Primend ir izvēlējies VEEAM tehnoloģiju kā risinājumu dublēšanai ārpus vides. Pamatojoties uz mūsu lietošanas pieredzi, šis risinājums ir vienkārši lietojams, tas nodrošina ātrāko datu atjaunošanu un ir viens no pieejamākajiem arī cenas ziņā. 

   

Kā tiek licencēta un noteikta Veeam Cloud Connect cena?

Cenas ir balstītas uz serveru skaitu, kā arī Azure datu centrā dublēto datu apjomu. Licencētos daudzumus var mainīt, kad tas nepieciešams, un mēneša maksa tiek aprēķināta katru mēnesi: 
 
  • Veeam Cloud Connect licences cena ir 10€ par vienu serveri 
 
  • Azure Blob 1TB - 40€ mēnesī 
 
  • Dublēšanas pakalpojuma uzraudzīšana un pārvalde – 100€ par vienu lokāciju
 
  • Sākotnējā pakalpojuma uzstādīšana ir bez maksas
  *Datu atgūšana no dublētas kopijas - par papildu samaksu

 

Saņemt piedāvājumu

Lejuplādēt produkta aprakstu