„Būsim godīgi – Office 365 ir patiešām laba vērtības un kvalitātes attiecība. Microsoft investē savos produktos un nevar pieļaut nekādu kritumu produktu drošības un kvalitātes rādītājos.”

“WALLESS Attorneys at Law” ir ļoti efektīvu un pieredzējušu komandu tīkls Tallinā, Tartu, Rīgā un Viļņā, kas palīdz klientiem visu veidu darījumu, biznesa konsultāciju un strīdu risināšanas jautājumos. Tīkla uzņēmumiem ir vienota ieguldījumu stratēģija modernās tehnoloģijās un darba procesos. Lai nodrošinātu efektīvu darbplūsmu, bija jāievieš pārliecinoša datu koplietošanas programmatūra, un Office 365 izrādījās labākais risinājums. Kopš tā ieviešanas, uzņēmumā WALLESS jau ir redzama biznesa plūsmas uzlabošanās un pieaugusi klientu apmierinātība.

 

Situācija

Galvenā nepieciešamība pēc jauna risinājuma radās klientiem un darbiniekiem. Uzņēmuma juristiem bija nepieciešama lielāka mobilitāte, vienlaikus nodrošinot viņu darba konfidencialitāti. Risinājums tam tika atrasts sadarbībā ar Primend un Microsoft.

Biznesam augot, birojiem un darbiniekiem vajadzēja sastrādāties no attāluma, tāpēc nepieciešamība pēc jauna mākoņpakalpojuma bija nenovēršama. WALLESS izpilddirektors Hanness Vallikivi uzsver, ka advokātu biznesā mūsdienīgas informācijas tehnoloģijas ir ārkārtīgi svarīgas, jo visi juridiskie pakalpojumi tiek sniegti digitāli. "Mēs koncentrējamies uz to, kas korporatīvajiem klientiem ir īpaši vajadzīgs - skaidri un efektīvi padomi, neatkarīgi no valsts robežām un vietējo noteikumu atšķirībām," piebilst Hanness Vallikivi.

Pirms pārejas uz Office 365, WALLESS jau izmantoja Microsoft Office programmatūru kā ikdienas darba rīku. Būdami apmierināti ar produktu, likās loģiski meklēt risinājumu, kas ļautu uzņēmumam turpināt to izmantot, bet piedāvātu vairāk iespēju padarīt darbu efektīvāku. Kopā ar vietējo Microsoft partneri, Primend, tika uzsākta priekš WALLESS piemērotākā risinājuma meklēšana.

“WALLESS vērsās pie mums, kad viņi vienlaikus plānoja atvērt divus birojus dažādās pilsētās. Tas radīja jaunus izaicinājumus darba efektivitātes uzturēšanā. Komandām bija nepieciešamība pēc konstruktīvām sapulcēm savā starpā, izvairoties no nemitīgas ceļošanas, kā arī bija nepieciešama piekļuve konkrētiem dokumentiem un iespēja tos visus rediģēt vienuviet. Tam visam bija jāiekļauj arī savi Latvijas un Lietuvas partneri,” par jauna risinājuma nepieciešamību stāsta Primend izpilddirektors Tomass Mõttus.

Risinājums

Nepieciešamība pēc mākoņa risinājuma bija skaidra jau no paša sākuma. Lai nodrošinātu visas WALLESS vajadzības pēc efektīva darba starp birojiem, tika izvēlēts Office 365.

Pateicoties Microsoft un Primend, visu datu migrācija uz mākoni notika ērti un ātri. Pāreja - no pirmās idejas līdz izpildei - kopumā ilga deviņus mēnešus. Lēmumi un tehnisku risinājumu izvēle - kur glabāt arhīvus un kā nodrošināt vislabāko drošību - prasīja lielāko daļu laika.

Visiem WALLESS uzņēmuma datoriem tika uzinstalēts Windows 10, lai vēl vairāk uzlabotu drošību.

Exchange Online, SharePoint Online un OneDrive – šie bija pirmie Office 365 rīki, kurus plaši izmantoja visā organizācijā un tā filiālēs. Efektīvai saziņai starp birojiem tagad uzņēmumā tiek izmantots Skype for Business.

Pirmās, kas uzsāka pārmaiņas, bija Igaunijas filiāles, taču drīzumā pievienojās arī māsu uzņēmumi visā Baltijā.

Vēl aizvien Office 365 ir daudz un dažādu iespēju, kas uzņēmumā vēl nav pilnībā izmantotas. Pašlaik notiek izpēte, lai noteiktu labāko veidu, kā izmantot visas iespējas un tādējādi nodrošinātu labākos rezultātus WALLESS un tā klientiem.

Tiek attīstīta Power BI analītika un SharePoint risinājumi, lai sniegtu WALLESS vēl labāku kopskatu par tā ekonomiskajiem rādītājiem un klientiem.

Priekšrocības

Galvenais Office 365 izmantošanas ieguvums ir spēja nodrošināt drošu datu pārsūtīšanu starp darbiniekiem un birojiem Igaunijā un Baltijā.

Informācijas apmaiņa starp birojiem ar Office 365 piedāvāto ērtību un drošību, ir izrādījusies par ļoti vērtīgu priekšrocību. Skype for Business ir palīdzējis ietaupīt laiku un naudu, samazinot nepieciešamību fiziski braukt uz sapulcēm.

“Būsim godīgi - Office 365 ir patiešām laba vērtības un kvalitātes attiecība. Pasaulē lielākais un jaudīgākais biroja programmatūras izstrādātājs, Microsoft, investē tā risinājumā un nevar atļauties nekādus drošības un kvalitātes kritumus,” atklāj Hanness Vallikivi kā vēl vienu iemeslu, kāpēc viņš var būt pārliecināts, izvēloties Office 365.

Kopā mēs atradīsim labāko risinājumu jūsu uzņēmumam!

SAZINIES AR MUMS ►